Degustácie

Vyberte si z našej ponuky degustácií a my pre vás pripravíme zážitok pre všetky zmysly. Ak ste sa v našej ponuke nenašli, radi Vám zorganizujeme degustáciu presne podľa vašich predstáv. 

Degustácia vína

Je najčastejšie využívanou degustáciou. Máme vlastného someliéra, ktorý vás naučí urobiť sabráž (rozumej otvoriť víno šablou alebo iným predmetom) a následne rád vyrozpráva príbeh k rôznym domácim ako aj zahraničným kvalitným vínam. 

Degustácia destilátov

Na tradičné slovenské eventy s ľudovou tematikou je tou pravou voľbou ochutnávka slovenských destilátov ako je slivovica, hruškovica, čerešňovica či menej tradičný repák. Nakoľko sídlime v Bošáci, ponúkame iba pravé Bošácke destiláty. 

Degustácia čokolády

Čokoládu milujeme snáď všetci. Táto degustácia ulahodí rovnako mužom aj ženám. Pre vás ponúkame ochutnávku rôznych chutí nekomerčného typu čokolád. Neskô po skonční ochutnávky, vieme pre vašich hostí  takúto domácu čokoládu nabaliť do rôznych tématicky ladených darčekových setov.  

Degustácia kávy

Kávový catering, kávový workshop je našou najobľúbenejšou degustačkou. Ak aj vy milujete vôňu čerstvo namletej výberovej kávy, ste na správnom mieste. Kávový catering je neodmysliteľnou súčasťou našich pripravovaných konferencii, pretože business sa robí pri dobrej káve.


Vyskúšajte
Náš TIP

Degustácia piva

Pivo patrilo od nepamäti na spoločenské akcie. Dnes môžete spoznať nové chute a zažiť nový rozmer, ktorý vám prináša remeselné pivo. Už to nie je len “dvanástka” a “desinka”. Rôznorodosť chutí, farieb a surovín, ktoré sa dnes používajú pri výrobe piva su nekonečné. Pri riadenej degustácií si vysvetlíme ako vzniká tento lahodný nápoj, aké sú rozdiely v pivách, a v neposlednom rade vyskúšame pivné špeciály, ktoré vás môžu prekvapiť.

K dobrému pivu patrí vždy aj dobré jedlo. Pripravíme pre vás rôzne pivné špeciality. Degustáciu pripravíme vždy podľa zloženia tímu (myslíme aj na nežnejšie pohlavie aj na vegetariánov/vegánov ;)…

Degustácia rumov

Ďalšou typicky mužskou záležitosťou sú ochutnávky rumov a dútnikov. Opäť využívame vlastného someliéra, ktorý vám rád vyrozpráva zloženie a históriu rumov. 

Majte prehľad o novinkách

Zavolajte nám, radi si s vami prejdeme vašu víziu a vymyslíme to pravé riešenie.

w

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Čakáme na Vaše emaily.