Tématické programy

Pripravte pre svojich hostí tématicky program 

Ak chcete, aby sa váš event niesol v nejakej téme, je vhodné zvoliť tematický program. Súčasťou tematického programu je zosúladiť všetky komponenty od pozvánok cez rekvizity, hudbu, oblečenie a vybrať autentický názov programu. Výber programu závisí od vašich požiadaviek a našej kreativity…

Kasíno ala Al Capone večer

Kasíno je obľúbená klasika v programoch. Vyrobíme pre vás kasíno peniaze s vašim logom a kľudne aj s fotkou majiteľa či riaditeľa firmy. Naše hostesky v zajačikovských kostýmoch zvyknú počas večera uplácať tématicky oblečených hostí, najmä pánov v klobúkoch a so zbraňami majú úplne najradšej. V prípade záujmu vám radi urobíme alcapone scénu a na požiadanie sa vieme zbaviť osoby, ktorú si vopred dohodneme. Súčasťou kasína je naša kabaretná speváčka, ktorá roztancuje nejedného „gangstra“. Kasíno končí dražbou, ktorú moderuje náš skvelý moderátor. Ideálne, ak máte do tomboly nejaké ceny, ak nie, nevadí. Tombolu vám doplníme o ceny, ktoré po prvýkrát nebudete chcieť vyhrať. 

Kabaretná show s neobyčajnou atmosférou

Kabaretnú show vedie okúzľujúca slovenská herečka Lucia Siposová v produkcii Red Cat Cabaret, kde spolu s režisérom vytvárajú ORIGINÁLNE VÝPRAVNÉ SHOW plné hudby, tanca, spevu a humoru. Spolupracujú s profesionálmi z rôznych umeleckých oblastí, či odvážnymi performermi. Naša kabaretná show predstavuje NEOBYČAJNÚ ATMOSFÉRU, ktorá vás prenesie do iného sveta, ďaleko od všedných dní. Súčasťou programu je tombola, ktorú po prvýkrát nebudete chcieť vyhrať. Garantujeme neopísateľne dobrú zábavu.

Degustácia a husacie hody vo Wine parku/vinárstve

Stará klasika a to husacinka s dobrý vínom nikdy neomrzí. Súčasťou je prehliadka vinárstva a ochutnávka degustačných vzoriek. Program realizujeme v Modre ale taktiež v obľúbenom českom Mikulove či v Blatničke na Morave. 

Show s antistresovými živými "omaľovávankami"

Maľovanie na nahé telo je veľmi populárne na oživenie rôznych večierkov. Na telo sa môže použiť aj logo vašej firmy. Slúži ako neprehliadnuteľná reklama na hosteskách firemných akcií, výstavách, autosalónoch a festivaloch. 

Naša kreatívna umelkyňa môže pracovať formou show, hostia sa môžu pozerať alebo naopak, hostia si môžu samy vyskúšať maľovanie na modelkách. Maľba môže byť hore bez, alebo na plavkový vrch. Maľujeme zvyčajne od pása nahor.

Mobilný salón krásy

Náš tím profesionálov v oblasti krásy urobí vašich hostí eventu krásnymi.  

Súčasťou nášho mobilného salónu krásy sú nasledovné služby: 

  • Hair styling – česanie a úprava vlasov
  • Crazy hair- Párty účesy, farebné vlasy
  • Barber style – pánske holenie a strihanie vlasov
  • Make-up – líčenie s kozmetikou MARYKAY alebo profesionálne líčenie s LUCIDSTYLE.SK
  • Thajské masáže na stoličke
  • Kozmetika – ošetrenie pleti, masáž tváre
  • Manikúra – lakovanie gel lakom
  • Starostlivosť o ruky – parafínový zábal
Folklórny večer

Máte radi starú klasiku? Moderátor a hostesky v kroji? Prípitok slivovica, predjedlo domáci chlieb so soľou? Ste na správnom mieste. Naši cimbalisti pre vás pripravia netradičný večer. Folklórne vystúpenie doplníme módnou prehliadkou v krojoch a verte, že bude na čo sa pozerať. Event ukončíme stoličkovým tancom a vašim hosťom odovzdáme tradičnú Bošácku slivovicu. 

Barbecue party

V lete sú veľmi populárne grilovačky na terasách hotelov a penziónov. Tá naša barbecue je iná v tom, že spolupracujeme s top slovenských kuchárom – Ľubom Herkom. S Ľubom je grilovačka gurmánskym zážitkom. Ľubo starostlivo vyberá tie najkvalitnejšie cube steaky, ktoré jeho prípravou dostanú úplne inú hodnotu. Grilovačku dopĺňame ľahkým ružovým vínkom v podobe degustácii a domáca remeselná zmrzlina je samozrejmosťou.

Gatsby party

Štýlová pompézna párty podľa Jaya Gatsbyho. Gatsby párty je okázalé podujatie tvorené na mieru klienta. Vytvárame atmosféru 20-tych rokov amerického New Yorku v dobe prohibície a dekadentného užívania si bohatstva aristokratmi a spoločenskou smotánkou. Štýlová výzdoba, hudba v podaní Slovak tanga, zábava a potoky prosecca. K tomu účastníci oblečený dobovo a nezabudnuteľný zážitok je zaručený.

SHOWTRUCK s Teslou

Hľadáte niečo netredičné počas dňa, čím prekvapíte svojich zamestnancov ? Občerstvenie z showtrucku príde za vami kdekoľvek na Slovensku. Do kamióna pripravíme občerstvenie podľa vašich predstáv a event sa môže začať. Pre milovníkov techniky obohatíme program o jazdy na Tesle. Veď nie každý má doma Teslu. 

Event na mieru

Ak ste v našej ponuke nenašli to pravé orechové pre vašich hostí, neváhajte nás kontaktovať. Našim spoločným brainstormingom určite niečo vymyslíme. 

Majte prehľad o novinkách

Zavolajte nám, radi si s vami prejdeme vašu víziu a vymyslíme to pravé riešenie.

w

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Čakáme na Vaše emaily.